17.04.2023 Tehtud tööd Uudised

The Legal 500 tunnustas 2023. a väljaandes Cuesta Advokaadibürood ja partnereid

Meil on hea meel teatada, et Cuesta Advokaadibüroo ja büroo advokaadid pälvisid tunnustuse mainekas ja ühes suurimas rahvusvahelisi õigusalaseid ülevaateid koostavas väljaandes The Legal 500.

Cuesta Advokaadibüroo partnerid Lada Riisna ja Britta Oltjer said tunnustuse vaidluste lahendamise valdkonnas juhtivate õigusnõustajatena. Cuesta Advokaadibüroo pääses esmakordselt nimetatud valdkonnas äramärkimist leidnud Eesti advokaadibüroode hulka.

Väljaandes on esile toodud, et Lada Riisna on kogenud praktik finantsõigust puudutavates vaidlustes, Eva Mägi aga projektirahanduse ja pangandusõiguse alal, spetsialiseerudes eelkõige regulatiivsetele küsimustele. Vaidluste lahendamise osakonda juhib Britta Oltjer.

Lisaks tunnustati partnerit Lada Riisnat kinnisvara- ja ehitusõiguse valdkonnas, liigitades ta järgmise põlvkonna partnerite hulka. Samuti jõudis kõnesolevas valdkonnas esmakordselt esile tõstetud Eesti advokaadibüroode hulka Cuesta Advokaadibüroo.

Väljaande kohaselt õigusturul kuusteist aastat töötanud Lada Riisnal on laialdased kogemused kinnisvara müügi- ja finantseerimislepingute sõlmimisel. Britta Oltjer on büroos valdkonna juht ja nõustab kliente kokkulepete sõlmimisel ja tehingute tegemisel Baltikumis. Tema põhiklientide hulka kuuluvad suuremad kinnisvarafirmad, keemiafirmad, hotellid ja jaemüüjad. Eva Mägi on spetsialiseerunud regulatiivsetele küsimustele.

Juba mitmendat korda sai ka tunnustuse Cuesta Advokaadibüroo partner Jaak Siim, keda The Legal 500 värske väljaanne märkis maksuõiguse valdkonnas Eesti õigusnõustajate seas järgmise põlvkonna partnerina. Esmakordselt nimetati samas valdkonnas ära ka Cuesta Advokaadibüroo.

Väljaandes on Cuesta Advokaadibürood nimetatud maksuõiguses uueks tegijaks, mille meeskond moodustati 2019. aasta kevadel ja koosneb mitmetes piirkonna suuremates büroodes töötanud spetsialistidest. Advokaadibüroo pakub maksuõiguse valdkonnas klientidele erinevaid teenuseid ning Jaak Siim tegeleb regulaarselt klientide esindamisega maksuvaidlustes ning Maksu- ja Tolliameti poolt läbiviidavates maksukontrollides.

Täname kõiki kliente ja koostööpartnereid, kelle heaks ja kellega koos tehtud töö on aidanud meil tunnustust pälvida!