03.04.2024 Tehtud tööd Uudised

Cuesta Advokaadibüroo pälvis The Legal 500 tunnustused

Meil on rõõm teatada, et taaskord on Cuesta Advokaadibüroo ja büroo advokaadid pälvinud maineka õigusturuülevaateid koostava väljaande tunnustuse ja seda mitmes erinevas valdkonnas. Hiljuti avaldatud The Legal 500 Europe, Middle East and Africa (EMEA) 2024. aasta väljaandes jagati meile Eesti osas järgmised tunnustused:

  • partnerid Lada Riisna ja Britta Oltjer-Jaadla toodi esile kategoorias Leading Individuals vaidluste lahendamise (Dispute Resolution) valdkonnas ning ka Cuesta Advokaadibüroo märgiti ära samas valdkonnas;
  • partner Lada Riisna nimetati kategoorias Next Generation Partners kinnisvara ja ehitusõiguse (Real Estate & Construction) valdkonnas ning Cuesta Advokaadibüroo esile toomist väärivate büroode hulgas samas valdkonnas;
  • partner Jaak Siim märgiti kategoorias Next Generation Partners maksuõiguse (Tax) valdkonnas ja Cuesta Advokaadibüroo esikolmikusse kuuluval tasandil samas valdkonnas.

The Legal 500 on nüüdseks juba 33 aastat analüüsinud advokaadibüroosid kogu maailmas ning iga-aastaselt vaadatakse läbi ja ajakohastatakse andmeid ulatuslike uuringute kaudu, andmaks ajakohane nägemus globaalsel õigusturul toimuvast erinevate maailmajagude lõikes. The Legal 500 hindab advokaadibüroode tugevusi enam kui 150 erinevas jurisdiktsioonis ning sellel on hinnanguliselt üle 5,5 miljoni kasutaja. Selle näitajaga ollakse õigusturuülevaateid koostavate väljaannete seas esikohal.